Reklamy

Chat =)

!!!POZASTAVENO!!!

Zdroje tohoto blogu: Google, YouTube, Konoha a DeviantartProsinec 2008

Diplomek k novému roku =o)

31. prosince 2008 v 20:00 | Endou-chan |  #For my#
Diplomek por moje Sbečka a i pro všechny ostatní
No Tak snad se líbí =o)

Bleskovka č. 3

31. prosince 2008 v 13:53 | Endou-chan |  #Bleskovky, soutěžě#
1)Ahojky...Vítám tě na dnešní bleskovce
2)Jak se máš?
3)Když je ten Silvestr tak co vypouštíte ohňostroj??
4)Do kolikati budeš vzhůru?
5)A bude u vas někdo? Nebo ste vy u někoho?
6)Už končej prásky otrava co?
7)A jen tak..Co si mysliš o mym blogu??A po pravdě ! =o)
8)Kohopak na diplomek?
9)Tak jo až bude dám ti vědět...
10) Ok..Bye and Happy New Year 2009!!


My diary-31.12.2008- Silvestr...a za 5 minut bleskovka!!!

31. prosince 2008 v 13:46 | Endou-chan |  #My diary#
Nakreslila jsem pro vás ty obrázky...
Nakonec budou vyfoceny mobilem pač fo´taku došli baterky xD
nj toe ae štěsti..
Bude to asi vypadat ještě hůř..
Mno a to je asi vše..
Možna sem ty moe úžesný výtvory dám dneska...možna zitra...se ještě uvidi....

A co jak se mate? Dneska je Silvstr a jako každej rok k nam přide mamčina kamoška...
Nj...=o) A když počkate tak 5 minut dam sem bleskovku

Citáty s Anime obrázky

31. prosince 2008 v 9:28 | Endou-chan |  #Videjka#
Sem hledala nějaky anime videjka a našla sem tohle

Děsně si mi to videjko líbilo tak vám ho sem musil dát =o)

Hlásni pro mě a já hlásnu pro tebe =o)

30. prosince 2008 v 20:58 | Endou-chan |  #Other & info#

Ahojky

Postoupiula jsem do 2. kola SONB a potřebuju hlásky..

Jestli jsi taky v nějaké soutěži stačí pro mě hlásnout a já hlásnu pro tebe...

Stačí napsat odkaz a kolikatej ste mi dali hlas =o)

Hlásek dávám všem!


Diplomek pro Gaaruša za Spřátelení

30. prosince 2008 v 17:01 | Endou-chan |  #For you#
Tak snad se líbí =o)

Diplomek za spřátelení pro Hinatu a LůCa-PůCa

30. prosince 2008 v 16:27 | Endou-chan |  #For you#
ua sha
Eh tak snad se líbí...

Anti-Sasuke FanClub

30. prosince 2008 v 15:15 | Endou-chan |  #Naruto obrázky#

Do toho Fan Clubu chci!!!

xD kdo de se mnou???


ItaSaku-Little girl

30. prosince 2008 v 11:26 | Endou-chan |  #Videjka#

Chuť krve

30. prosince 2008 v 11:22 | Endou-chan |  #Povídky#
Nwm co se mi na tom líbí ae musela sem to sem dát =o)
Zdroj: KonohaNa kopci proti sobě stály dvě osoby. Hleděly si zpříma do tváře, ani jeden nechtěl uhnout pohledem. Černovlasý mladík uchopil rukojeť katany, která mu spočívala po boku. Oproti tomu růžovlasá dívka před ním se vůbec nehýbala. Atmosféra byla nabitá emocemi, avšak přesto zůstali oba dva nehybně stát. Ticho nakonec prolomila růžovláska: "Proč, Sasuke? Řekni, proč to všechno?" zeptala se nešťastných hlasem. Ponořila se do jeho černých očí, věřila, že v něm ještě zůstala ta troška citu. On ale otočil hlavu k obzoru.
"Tys to pořád ještě nepochopila, že Sakuro?" opáčil výsměšně. Na okamžik opět zavládlo ticho. Po chvilce pokračoval: "Vždycky jsi byla taková. Nikdy jsi nic nechápala," řekl hlubokým hlasem. Sevřela ruce v pěsti. Už zase to dělal, už zase se jí vysmíval.
"Já už nejsem jako dřív!" zavrčela pevně. Chlapec se pohrdlivě ušklíbl.
"Ale ano, jsi. Jsi pořád ta malá slabá Sakura." Dívka k sobě stiskla zuby a zavřela oči. Jeho slova se jí vrývala do mozku jako kunai.
"Ty o mně vůbec nic nevíš!" vykřikla. "Nic, vůbec nic. Ty nevíš, jak jsem trpěla, jak Naruto trpěl! Tolikrát se tě už vydal hledat, tolikrát kvůli tobě skončil v nemocnici!"
"Já jsem se ho o to neprosil! Nestojím o vaši pomoc!" zařval rozhořčeně. Růžovláska si odfrkla.
"Tebe nikdy nikdo nezajímal! Hleděl sis jenom sám sebe a tý svý pitomý pomsty!"
"Kterou jsem taky vykonal," skočil jí Sasuke do řeči.
"Tak proč se zase nevrátíš? Odešel jsi přece kvůli pomstě nebo ne?" Sakuře se tón hlasu změnil z rozzuřeného na zoufalý.
"Nejdřív," začal, "nejdřív ano. Ale pak, když jsem Itachiho zabil, mi teprve došlo jak velkou moc mám. Tak k čemu se vracet do Konohy, když s mou silou můžu všechno?! Nemám zapotřebí vracet se k takovým slabotám!" pronesl posměšně. V Sakuře se krev doslova vařila, ale snažila se udržet svůj vztek pod kontrolou.
"Konoha není slabá! Jediný slaboch jsi tu ty! Opustit své přátele je totiž ta největší srabárna ze všech!" odporovala mu. Sasuke se zamračil.
"Já nemám přátele! A nikdy neměl!"
"Naruto je tvůj přítel! Považoval tě za svého bratra! Doteď nechápu, jak jsi ho mohl tak hnusně zradit!" U poslední věty zavrtěla hlavou. Na okamžik se nad jejími slovy zamyslel. Měla pravdu. Naruto byl jako jeho vlastní bratr, ale on už se nemůže vrátit, už není cezty zpět.
"Víš, vlastně to bylo docela lehký," řekl podlým hlasem. Neslyšně vykřikla. Z očí se jí začaly hrnout slzy. Sasuke na ni chvíli hleděl, pak vytasil svou katanu a přiložil jí plochou čepel na tvář.
"Tak krásná... a přotom tak hloupá!" zašeptal. Zatlačil na katanu, která se zlehka zařízla do dívčiny tváře. Stáhl se zpátky. Z ranky vytekla malá kapička krve, za sebou zanechajíc tenkou červenou cestičku. Sakuřiny slzy se mísily s karmínovou tekutinou a spolu pak pomalu proudily po jejím líci. Udělal krok vpřed. Přistoupil k ní, uchopil ji za bradu, s pohledem upřeným do jejích pistáciových očí. Zprvu se snažila vykroutit, ale pak přece jen pohlédla do jeho Mangekyou Sharinganu. Sasuke sklopil zrak k jejím smyslným roztřeseným rtům. Naklonil se k ní a spojil jejich rty v jeden polibek. Tělem jako by jí projel elektrický proud. Zavřela oči, když vtom se odtáhl. Brnělo ji až v konečcích prstů. Ušklíbl se nad její bezbraností.
"Vidíš? Vůbec ses nezměnila. Jsi pořád stejná jako dřív!" zašeptal jí do ucha. Byl moc zabrán do mučení její psychiky, takže si nevšiml, že zdánlivě zlomená Sakura si už nahromadila chakru do pravé ruky. Náhle svou pěst vystřelila proti jeho obličeji. Tohle naprosto nečekal. Odletěl o osm metrů dál a ztěžka dopadl na zem. Namáhavě se vyškrábal na nohy. Překvapeně na ni pohlédl, rukou si utírajíc krev, která mu tekla z roztrženého rtu.
"Hm, asi jsem tě trochu podcenil!" procedil skrz zuby. Dívka hleděla na pomalu zapadající Slunce.
"Sasuke... ty vůbec nic nevíš, nic nechápeš. Dřív jsem tě milovala, ale teď jsem konečně otevřela oči. Ty jsi totiž ten nejpodlejší parchant co kdy spatřil světlo světa. Je mi tě líto," řekla s neobvyklou lehkostí.
"Co ty o mně můžeš vědět?! Nikdo si nemusel prožít to co já!" zařval na ni, ale ona jen zavrtěla hlavou.
"Copak pořád musí jít jen o tebe? Tvrdíš, že jsi ten největší chudák ze všech a přitom ti vůbec nedochází, že ostatní jsou na tom třeba o mnoho hůř. Asi se tomu bude říkat Sasukeho komplex." Začínalo ho znervózňovat, s jakou klidností to řekla, protože on sám už měl nervy v háji.
"Máš hodně odvahy, když používáš budoucí čas," odfrkl si.
"Mýlíš se. Budoucí čas je tu zcela na místě," řekla temným hlasem. Naposledy se na něj podívala, načež pak zavřela oči. Poslední myšlenka byla věnovaná jejímu nejlepšímu příteli: "Naruto... je mi to líto. Je mi líto, že už nikdy nepřivedeš Sasukeho zpět. Odpusť mi." Náhle se začalo se Sakurou něco dít. Její uši se výrazně zašpičatěly, všechny nehty se změnily v neuvěřitelně dlouhé drápy, mnohem ostřejší než ty nejlepší katany světa. Krásné růžové vlasy včetně obočí počaly tmavnout, až dostaly uhlově černou barvu. Následovalo hrozivé zvětšení a zaostření špičáků. Po celou dobu proměny dívka bolestně naříkala. Tohle už ho vyděsilo k smrti, ale to nejhorší mělo terve přijít. Když na něj znovu upřela svůj zrak, málem se potentoval strachy. Její oči byly zalité krví. Místo nádherné zeleně byl k vidění jen hrozivý jantar. V jejím pohledu byla neuvěřitelná zuřivost, agresivita a chtíč po krvi. Z otevřených úst jí odkapávala pěna. Sasuke zůstal stát jako přimrazený. Stále třímal v ruce katanu, ale vůbec nebyl schopen se pohnout. S hrozivým zavrčením se přikčila. Prudce se odrazila a jediným nadlidským skokem ho povalila na záda. Katana se skutálela dolů z kopce. Vzápětí projelo desatero drápů jeho rukama, čímž byl pevně přikován k zemi. Bolestně zařval, co mu jen plíce byly schopny dovolit. Zděšeně pohlédl do jejích vlčích očí. Nebyla v nich ani známka lidskosti. V hrdle jí zachrčelo, načež zeširoka rozevřela čelisi. Ve stejný okamžik, kdy se mu zakousla do krku, se nebe zalilo karmínovými červánky. Rudá převládla nad žlutou. Jakoby se i samotné Slunce chtělo schovat před tou hrůzou. A mělo proč. Zasáhla přesně krční tepnu, čímž jí do obličeje vystříklo ohromné množství krve. Byl už mrtvý, o tom nebylo pochyb. Urvala mu kus krku, následně ho vyplivla stranou. Nechtěla maso, chtěla jen krev. Kusy těla a kůže létaly na všechny strany. Stále trhala jeho hrdlo na cucky, znovu a znovu nořila obličej do teplé krve tekoucí mu z hrudi, drápy stále zaražené v jeho pažích. Tichý lidský hlásek v její hlavě prosil, ať toho nechá, ale bezvýsledně. Nemohla přestat. Kovový pach, chuť morfinu, karmínová barva... tohle všechno bylo pro ni jako droga, ne-li mnohem horší. Nechala se zcela pohltit zvířecími pudy. Když už z něj neproudila žádná krev, roztrhala jeho tělo na pouhé cáry kůže a masa, kosti rozdrtila v zubech. Obloha už byla temně modrá, avšak bez hvězd. Zdobil ji jen stříbrný úplněk s krvavě rudým prstencem. Po čtyřech popolezla blíž k měsíci. Civěla na něj svýma jantarovýma očima. Už to nebyla ta stará Sakura Haruno. Nenávist z ní udělala krvelačnou bestii. Od teďka to bude Desuko, dcera Smrti. Zaklonila hlavu, pootevřela ústa. Na desítky kilometrů se neslo táhlé žalostné vlčí vytí.

My diary-30.12.2008- Možna bude malej dareček pro moje Sbečka

30. prosince 2008 v 10:46 | Endou-chan |  #My diary#
hustej jazyk

Konnichiwa lidišky =o)
Dneska mam nějak moc dobrou náladu xD
Mno jinak mě tak napadlo že bych mím SBečkum nakreslila nějakej obrázek...
Asi takhle:
Kumiko-chan: Kakashi
Yutaha: Gaara
Polyden: Gaara
Hinata: Hinata
Ae nemam scener takže to vyfotim digitalem...
Jo a nlekněte se pak xD
Já kreslit moc neumim ae bavi mě to...
Tak zatim Pááá

HidaSaku - Stupid Girl

29. prosince 2008 v 21:22 | Endou-chan |  #Videjka#

DeiSaku-Still Alive

29. prosince 2008 v 18:55 | Endou-chan |  #Videjka#

SasoSaku-It Was You

29. prosince 2008 v 9:03 | Lost ninja (Endou-chan) |  #Videjka#

Akatsuki a Velikonoce

28. prosince 2008 v 20:16 | Lost ninja (Endou-chan) |  #Povídky#
Vím že Velikonoce sou až za dlouho ae nemohla sem ododolat a tuhle povídku sem nedát
Zdroj:Tenrai
POZOR: Varuju u mě se oběvili hodně časté záchvaty smíchu xD


"Zejtra jsou Velikonoce." Začal Pein před shromážděním svých věrných poskoků.
"Jelikož jsme neměli dlouho žádnou soutěž." Rozhlédl se po zúčastěných. "Uděláme jí. Ta dvojice co zítra přinese nejvíc vajíček vyhraje týden dovolenou."
"Vajíčka?" zvedl Hidan jedno obočí.
"Slepice?" Poškrábal se Kisame mečem na hlavě.
"Tobi má rád slepičky." Pohladil se Tobi po břiše.
"S timhle dementem do party nejdu." Přecedil Deidara přes zuby.
"Dost už! Táhněte si vyrobit pomlásky." Okřikl je Pein.

Pondělí čas Velikonoc

"Pěkná pomlázka Itachi." Zubil se Kisame. Itachi se podíval na svojí pomlázku. Úplně obyčejná. Dlouhá ohebná s několika stuhami.
"Tvoje je taky fajn." Hodil očkem po Samehadu, který měl na konci uvázanou jednu fialovou stuhu.
"Jak chceš vyhrát Kakuzo?" Podíval se smutně Hidan po ostatních.
"Mám plán." Kakuzovi se v očích zajiskřilo.
"Tobi je hodný kluk." Tobi mával nad hlavou pomlázkou z jílu, kterou mu udělal Deidara.
"Jestli mě budeš srát." Deidara složil ruce do pečetě a naznačil výbuch.
"Jdu s váma." Sasori se nenápadně přidal k Deidarovi s Tobim. "Pamatujte, že není důležité kolikátí skončíme, ale jak moc se při tom ožerem."
"Vypadá to, že na mě zbyl Zetsu." Díval se Pein po ostatních.
"Když nám někdo nedá vajíčka tak ho sežeru." Zetsu se patřičně olízl.
"Dobrá, rozchod. Ve 14:00 se zde opět sejdeme." Pein rukou odmávl závod.


Deidara, Tobi a Sasori

"Kam půjdem nejdřív?" Zeptal se Tobi.
"Že by do nějakého baráku?" Ohnal se po něm Deidara pomlázkou.
"Nejdřív příprava." Zastavil je Sasori. Vytáhl z batohu flašku rumu a vodky. "Co pijete mládenci?"
"Vodu." Ozval se Tobi.
"Vodku." Natáhl Deidara ruku po flašce.
"Chytej Tobi rum." Hodil mu ho. Tobi si sundal masku, aby se mohl napít.
"Ty vole proč nosíš masku jenom s jednou dírkou na oko, když máš obě oči?" Koukal Deidara.
"Vypadám tak sexy!" Tobi si pořádně nahnul z flašky.
Trojčlenná skupinka zastavila u prvních dveří. Slušně zaklepali a spustili koledu.
"Naval panáka, nebo mi selže loutka!!!" Chytil Sasori postarší paní za límec.
Paní bez reptání rychle doběhla pro uleželou slivovici. Všichni si řádně přihnuli.
Po x navštívených dveřích.
"Kolik jsme už vykoledovali vajíček?" Škytl Tobi.
"Určitě hodně." Sasori si sundal baťoh, aby se mohl podívat. Deidara mezitím upadl na zem.
"Kua, šutr." Zaklel.
"Šestero fernetů, tři rumy, pět slivovic a jedna kofola říznutá rumem." Hlásil Sasori.
"Neměli jsme sbírat vejce?" Bouchl se Tobi do masky.
"Určitě ne." Zachrochtal Deidara s nosem zabořeným v hlíně.
"Dáme si dalšího rumáá." Vyštrachal Sasori flašku z batohu.
"Počkej, budou tam nějaký vajíčka." Ozval se Tobi.
"Křup!" Ozvalo se, když Sasori hodil batoh na zem.
"Křup?" Zkusil zopakovat zvuk.
"To bylo tvoje křup?" Otočil se na ně Deidara.
"Asi mam v batohu vajíčkovou pomazánku." Odšrouboval Sasori víčko od lahve s rumem.
"Pánové, začíná doba temna!" Naklonil si pořádně flašku a poslal dál.


Hidan a Kakuzo

"Když se budeme držet mého plánu nemůžeme prohrát." Zašeptal Kakuzo.

"Cíl identifikován." Zamumlal Hidan do vysílačky.
"Akce!" Zařval Kakuzo a vystartoval z úkrytu. Hidan udělal to samé.
Hidan rozkopl dveře od kurníku a začal se prodírat slepicemi. Kakuzo ho zatím venku statečně kryl.
"Au, potvory koušou." Stěžoval si Hidan.
"Pohni a ber vajíčka."
Hidan pomalu plnil batůžek, když narazil na kohouta.
"Ty asi vajíčka neneseš, co?" Ušklíbl se Hidan. Kohout po Hidanovi krutě vystartoval.
"Nemyslel jsem to osobně! Ááá! Kakuzo! Pomoz mi!"
"Co se tam děje?"
"Nasranej kohout! Myslim, že krádež vajíček bral jako útok na sebe. Musíme se stáhnout!"
"Zamítnuto!"
"Moje oko! Ty hajzle pudeš do polívky!" Hidan se statečně bránil, ale nakonec se dal na zbabělý úprk.
"Seru na to mam rád svý oči!" Hodil po Kakuzovi poloplný baťoh.


Itachi a Kisame

"Jak se to dělalo?" Podrbal se Itachi pomlázkou na hlavě.
"No, zaklepalo se pomlázkami na dveře." Zavzpomínal Kisame. "Potom se zapějeme nějakou koledu." Dodal s úsměvem.
"Já mám zpívat?" Itachi se podíval na Kisameho Sharinganem.
"Jo, nějakou pěknou koledu. Třebaaa…" Kisame se dlouho zamyslel. "Neséém vám novíínýýý poóslouúcheéjtééé." Itachimu se na Kisameho díval tentokrát již Mangekyou Sharinganem.
"No mě se to taky nelíbí, ale taková je tradice. Tak nečum tak blbě a pojď zaklepat." Kisame se rozpřáhl pomlázkou/Samehadem a třísknul do dveří. Ty se ihned rozletěly na malé kousíčky. Slečna co za nimi stála, s tácem plných vajec, teď ležela na znak vejce rozbité na sobě.
"Tos docela posral." Usmál se Itachi.
"Myslím, že to koleda zpraví."
"Nejsem stejného názoru."
"Ta pani se začíná zvedat."
"Utíkej, budu tě krýt."
"Vážně?"
"Ne!" Itachi se dal na úprk Kisameho v patách.

"Kde teďka seženeme vejce?" Ohlídl se Itachi jestli je někdo nesleduje.
"Zkusíme další dveře." Navrhl nadšeně Kisame.
"Mám lepší nápad." Itachi se podíval na skupinku malých dětí nesouc si košíky na plněné po okraj vajíčky.
"Dobrej plán! Hned se jich zeptám, kde koledovali." Kisame se rozběhl, ale byl hned zastaven.
"My jim ty vajíčka šlohnem."
"Jo táák."
"Ahoj dětí." Itachi se přátelsky usmál na partu chlapců.

Po deseti minutách.

"To jsme to těm malým grázlům pěkně ukázali." Počítal Itachi vajíčka v baťohu.
"Takhle pěkně jsem si nezaboxoval už dobrých dvacet let. Co na tom že těm sígrům nebylo víc jak deset." Zubil se Kisame.


Zetsu a Pein

"Kolik jsme toho už vykoledovali?" Ptal se Pein.
"No, Blue nám za protekci dala.."
"Fakt nám dala? I mně? Já si na to nepamatuji! Přestávám s fetem!" Vztekal se Pein.
"..dala celý plato vajíček." Dokončil Zetsu větu.
"Jo ták. Tak to si můžu v klidu zase něco šlehnout."
"Já bych to tak nepřeháněl. Jestli si to takhle budeš píchat do očí tak si je pěkně zmrvíš. Budeš tam pak mít nějaký kruhy, nebo co říkali doktoři."
"To je možný, ale, kde jsou důkazy. Kolik je teda vajíček v tom pytlu?"
"Jedno."
"Jakže? Jenom jedno?"
"Jo, ostatní jsem snědl." Zetsu se usmál.
"Tak to jsme v pytli."
"Ještě můžeme přepadnout jinou dvojici." Navrhl Zetsu. "Nedaleko odsud je Deidara a jeho skupina."
"Jdeme po nich." Pein vyšel rázným krokem. Když už našli Deidarovo skupinu čekalo je docela nemilé překvapení.
"Co tu dělá ta sanitka?"
"Otrava alkoholem!" Zavolal jeden ze zdravotníků.
"Deidaro, ty lamo, dej si ještě panáka." Konverzoval Sasori se svým přítelem, jenž byl na nosítkách v bezvědomí.
"Jo tak ty nemůžeš, co? Hmm." Sasori přemýšlel.
"Hned toho nechte! Přestaňte mu lít ten rum do kapačky proboha!"
"Co jé? To že je v bezvědomí ho neomlouvá."


Vyhodnocení

"Nejvíc vajíček ukořistili Itachi s Kisamem." Ohlašoval Pein vítěze. "Získávají tak týdenní dovolenou na náklady organizace."
"Jo!" Plácli si vítězové.
"Cenu pro největší smolaře jsem vyhrál já a Zetsu a vyhráváme tak týdenní pobyt u Blue v ložnici…"
"Tobi chce taky!" Ozval se Tobi opírající o Sasoriho.
"Je to výhoda mít nohy ze dřeva. Držim furt rovnováhu." Sasori pochválil sám sebe.
"Tým Deidara, Sasori a Tobi vyhrávají cenu za nejlepší zahradníky. Zalévali se průběžně celý den, aby nezvadli. Deidara až moc. Rozchod k užívaní se svých cen."
"Zase jsme vyhráli velký kulový." Smutnil Hidan.
"Kdepak, letenky co měl Pein v šuplíku na Maurícius mám já." Kakuzo se velice lstivě usmál.

My diary-28.12.2008-Plsky hlásněte pro mě...

28. prosince 2008 v 19:32 | Lost ninja (Endou-chan) |  #My diary#
Jsem v SONB
Moc prosím hlásněte pro mě TADY
Za každej hlásek budu moc vděčná =o)
paa

Potítko se znakem Konohy..To mám...

28. prosince 2008 v 18:09 | Lost ninja (Endou-chan) |  #Naruto obrázky#
Tak tohle potítko mám akorát v černé barvě =o)
Sem ho jednou vyhrabala z šuplíku...
A zrovna když sem začínala být maniak do Naruta xD
Sem předtim vubec nevěděla že ho mam..
Myslim že bylo v Bravu =o)

**Potítko se znakem Listové**

Naruto shop.. Tam chcu...

28. prosince 2008 v 18:05 | Lost ninja (Endou-chan) |  #Naruto obrázky#
Ooh!! Tak tam chcu...
Všechno jim to tam vykoupim...Utratim všechny prachy co mám!!!
Proč tady neni nějakej takovej Shop????
Bych tam strávila celej den...
Budem muset podat nějakou žádost aby tu takovej shop byl...xD


Shop?Naruto shop

Sasuke cosplay...

28. prosince 2008 v 17:30 | Lost ninja (Endou-chan) |  #Cosplay#
Sice Sasána moc nemusim ae ty cosplyae sou povedený..

Broken Youth cosplay- Sasuke

Cosplay-37Cosplay

Sasuke cosplayNaruto cosplay...

28. prosince 2008 v 17:18 | Endou-chan |  #Cosplay#
Další pěkný cosplay.


NAruto


Naruto - mission resting


Naruto vs Sasuke